Stavební materiál a interiérové doplňky od českých výrobců

Welche Arten von Bodenmarkierungen sind verfügbar?

Posted in Ostatní.

Bodenmarkierungen sind ein unverzichtbarer Bestandteil von Industriehallen. Dank ihnen weiß jeder Mitarbeiter, wohin er ziehen muss oder was wohin gehört. Es wird auch verwendet, um Notausgänge zu markieren. Dies reduziert Unfälle und Verletzungen bei der Arbeit. Welche Arten von Bodenmarkierungen können wir implementieren?

značení

Šití na zakázku je moc drahé? Naučte se šít sami!

Posted in Ostatní.

Znáte to, občas potřebujete nový pohlak na polštáře,přehoz přes postel a nebo nějaké jiné doplňky, které nechcete kupovat v běžném obchodě, protože chcete, aby byla vaše ložnice nebo obývák originál. Tak si zjišťujete, kolik by stálo takové šití na zakázku a dozvídáte se, že byste se při výrobě celého setu nedoplatili. V tu chvíli nastupují levné látky a vaše šikovné ruce – naučíme vás šít tak, že už zakázkové šití potřebovat nebudete!

potřeby na šití

Odsajte prach, než vám stihne ublížit

Posted in Ostatní.

Dnes si dáme na začátek malou hádanku. Víte, kde se vyskytuje nejvíc znečištěný vzduch a jak jej vyčistit? Těžké? Neřekl bych, protože pokud nevíte odpověď, brzy se ji dozvíte. Tak si to vezmeme hezky popořadě, nejznečištěnější vzduch bývá v průmyslových objektech, ale i kancelářích a vyčistit jej můžeme nejrůznějšími čističkami, které například disponují ionizací vzduchu. Pojďme se na problematiku špinavého vzduchu společně podívat.

odsávání prachu

VÍŘIVKY: Zabudovaná v zemi nebo klasická v prostoru?

Posted in Ostatní.

Soukromá domácí vířivka ve spoustě lidí probouzí pocit luxusu, výjimečnosti, bohatství. V dnešní době už je vybudování takového domácího relaxačního hnízdečka mnohem dostupnější než dříve a jedním ze základních problémů bývá, kam ji umístit a hlavně, jestli ji nechat zapustit do země či nechat jen tak stát. Pokud se vás podobné rozhodování také týká, přečtěte si pár tipů, které vám s tím pomohou.


whirlpool-2428277 1920


Zatočte se rzí otryskáním!

Posted in Ostatní.

Tryskání je proces, nebo také technologický postup, při kterém se opracovává povrch tvrdých materiálů proudem jemných částic. Proud částic se přizpůsobuje tryskanému materiálu, můžeme se tedy setkat s ocelovými broky, korundem ale také drtí ze skořápek ořechů nebo pilinami.

tryskání

Určitě nevíte, co je to polykarbonát?

Posted in Ostatní.

Stejně je zajímavé kolik slov a věcí lidé pokud jim to slovo řeknete absolutně neznají, ale při prvním vysvětlení už najednou vědí o čem je řeč. Přitom to nikdy neslyšeli. Kupříkladu se zeptejte někoho na polykarbonát. Teda dost pravděpodobně velká část z těch co to slovo teď četla ho četla poprvé.

Proč dělat věci jednoduše, když to jde složitě

Posted in Ostatní.

Dnes si dáme chvilku polemiky. Znáte to, někdy má člověk takový pocit, že je čas přemýšlet nad nesmrtelností brouka nebo třeba nad tím, proč se dřevěným vazníkům říká dřevěné vazníky.

Hlava, Hlavy, Vykřičník, Plus, Mínus, Otazník, Vývoj

Ano, myslím to vážně. Proč se označují jako dřevěné, když žádné jiné neexistují? Pokud existují, tak mě klidně opravte, ale nikdy jsem neviděla jinou konstrukci střechy než dřevěnou.

Dále se jím říká ještě delším názvem - a to dřevěné příhradové vazníky. To už je ale vrchol...Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že? Místo toho abychom jim říkali vazníky, jim budeme říkat třemi slovy, aby to znělo odborněji.

Tolik o vaznících.

Potřebujete oběhové čerpadlo?

Posted in Ostatní.

Oběhová čerpadla, která jsou známa také pod názvem cirkulační, lze využít vícero způsoby. Je jejich primární funkcí je cirkulace a čerpání vody a bývají využívána v obytných domech pro přísun pitné vody, nebo k cirkulaci vody v topení.

Oběhová čerpadla byla sestavena tak, aby běžela téměř bez údržby, jejich chod byl tichý a spotřeba byla velmi malá.

Pokud vybíráte oběhové čerpadlo, zaměřte se především na teplotu a dopravní výšku vody, pro kterou je čerpadlo určeno.