Stavební materiál a interiérové doplňky od českých výrobců

Čerpadla na vodu

Typickým doprovodným jevem dnešní civilizace je nedostatek čisté vody na jedné straně a neustálý růst množství znečištěných odpadových vod na straně druhé. Ponorná kalová čerpadla představují moderní, technicky vysoko účinné, hospodářské, podle druhu použití i mobilní čerpací zařízení, které řeší problémy čerpání odpadových, splaškových průsakových nebo agresivních vod a jiných médií. Svými rozměry, jednoduchou obsluhou a lehkou manipulací jsou tyto čerpadla určené na využití ve všech oblastech průmyslu, ale své nezastupitelné uplatnění mají i u malospotřebitelů.
Na Helisek.cz najdete čerpadla, která patří svou konstrukcí, užitkovými vlastnostmi i vzhledem mezi ty nejvydařenější.

Volba nábytku

Vytvořit interiér, ve kterém se člověk cítí opravdu příjemně, není zrovna lehký úkol. Navíc, pokud majitel bytu či domu není zrovna kreativec, nastává problém. Nejdůležitější věcí na celém vybavení interiéru je nábytek. Ten určuje pohodlí v pokojích a celou auru pokoje. Nelamte si s tím však hlavu! Pro Vás je zde firma Arretti, která je špička ve výrobě nábytku na míru. Pečlivě s vámi prokonzultuje jak prostorové, tak finanční možnosti a vytvoří Vám téměř jakoukoliv kombinaci z těch nejmodernějších materiálů!

Jak vybrat ocelové schodiště?

Nenahraditelnou součástí patrového domu je jeho schodiště, díky němuž se dostanete do druhého patra. Schodiště by mělo být kvalitní a funkční, ale současně by nemělo ztrácet na estetické stránce. Velmi oblíbená jsou ocelová schodiště, která jsou perfektním řešením pro každou domácnost.

Realizace interiérů

Hledáte realizační firmu, která vám pomůže při zařizování bytu? Firma Aretti je specialista na dokončování interiérů, rekonstrukce a realizace bytů a zakázkovou výrobu nábytku. Návrh rekonstrukce je vytvořen architektem, který bere v úvahu vaše představy, požadavky, potřeby a životní styl. Navrženy jsou moderní, estetické a luxusní interiéry, které zároveň respektují plánovaný rozpočet a realizovatelnost. Společně s návrhem vzniká i vizualizace, která vám poskytne přesnější představu o výsledku. Po schválení návrhu je zpracována veškerá potřebná dokumentace a je možné přejít k vlastní realizaci.

Zábradlí nerez – jeden z prvků moderního domu

Výroba z nerezu

Není-li schodiště v domě z obou stran vymezeno stěnami, jeho nenahraditelnou součástí je zábradlí zabraňující případnému spadnutí. Zábradlí plní nejen praktickou, ale také estetickou funkci. Velké oblíbenosti se těší nerezové zábradlí. Jaké jsou jeho výhody? A v kompetenci jaké společnosti je výroba z nerezu? Na to se podíváme v dnešním článku.

Venkovní stínění: Žaluzie nebo rolety?

venkovní žaluzie brno

Světlo výrazně ovlivňuje, jak se v práci i doma cítíte. Ale někdy je potřeba se světlem pracovat, protože se mění v závislosti na ročním období. Efektivní způsob, jak s přirozeným světlem pracovat, je stínící technika. Jejím úkolem je dle potřeb světlo regulovat. Venkovní žaluzie Brno nabízí moderní způsob zastínění. Ale otázkou zůstává: „Zvolit žaluzie či rolety?“

Nové zábradlí dodá schodům šmrnc

Rekonstruujete dům? Nezapomeňte také na schodiště. Když rekonstrukce, tak se vším všudy. Se schodištěm je spjato také zábradlí. Možná si řeknete, že vybrat nové zábradlí je maličkost, ale opak je pravdou. Nabízí se vám nerezové zábradlí, skleněné zábradlí a spousta dalších materiálových řešení. Jaký typ zábradlí zvolit?