Stavební materiál a interiérové doplňky od českých výrobců

Sítěmi proti hmyzu ke klidnému spánku

Po celé České republice od jara do podzimu bojujeme s otravným hmyzem. Venku nás nezachrání ani repelenty, ale doma chce mít člověk klid, obzvlášť při spánku, ne otravné bzučení komárů u hlavy. Proto se často volí sítě proti hmyzu Brno

Někdo může argumentovat, že jejich okna jsou příliš široká nebo se jim to zdá nevzhledné. Dnes už je však nabídka tak široká, že si vyberou například i majitelé francouzských oken, dokonce je jedním z provedení sítí proti hmyzu Brno i šikmá varianta. Koroze s obávat nemusíte, všechny sítě jsou z materiálu, který tomuto chemickému vlivu naštěstí vůbec nepodléhá. Tak jakou cestu si zvolíte vy - ranní škrábání rudých štípanců anebo raději vyprávění o krásných snech?

Lexan je kvalita

Určitě zná každý z vás lexan. Málokdo však ví, že jeho oficiálním názvem je polykarbonát. Takový polykarbonát patří mezi termoplasty, čili termoplastické polymery. Takový materiál se snadno zpracovává vstřikováním nebo lisováním za pomoci tepla. Lexan, ale i jiné polykarbonáty mají dobrou tepelnou odolnost, nesou dobré optické vlastnosti, tudíž propouští světlo a jsou odolné vůči nárazu. Z dutinkového polykarbonátu se vyrábějí desky určené převážně pro venkovní použití, z nichž vznikají přístřešky a ochranné desky.

Nechte si vyrobit nábytek na míru

Máte nový dům, byt a chcete si jej vkusně vybavit? Už nechce mít ten nevkusný nábytek po babičce nebo rodičích? Pokud máte dostatek financí, je nejlepší variantou nábytek na míru. Bude naprosto odpovídat vašim představám, ať už chcete moderní nábytek nebo retro. Po předchozí domluvě si můžete vybrat jak barvu dřeva, tak i rozměry a třeba i atypické varianty. Výroba nábytku netrvá ani dlouhou dobu. Pokud nemáte dostatek financí, můžete si vybrat v obchodech z aktuální nabídky. Divili byste se, ale perfektní kousky můžete najít i zde, ovšem smiřte se, že nebude naprosto pasovat do vašich prostor.

Matrace

Nejdůležitější místností každého domova je bezpochyby ložnice. Neradi ji ráno opouštíte, ale pak se celý den na ni těšíte. V ložnici si totiž můžete dopřát žádoucí odpočinek a spánek, který je pro tělo po náročném pracovním dni velmi důležitý. Člověk spánkem stráví asi třetinu svého života, a to je jeden z hlavních důvodů, proč byste si měli koupit kvalitní matraci, která vám bude svými vlastnostmi nadmíru vyhovovat. Matrace vám nabídne komfort, který potřebujete.

Terasy - Dřevoobchod Liška

Venkovní terasy, které jsou dnes součástí téměř každé novostavby, se mohou pyšnit mnoha výhodami. Přední výhodou je bezpochyby nenáročná údržba. Samozřejmě, terasa vyžaduje během roku minimální péči, protože na ni působí venkovní prostředí. Díky pravidelné a snadné péči si terasa zajistí svůj hezký vzhled řadu let. Na terase si pak můžete umístit posezení, kde se budete v letních dnech scházet se svými přáteli a příbuznými. Terasa zpevní plochu pod zahradním nábytkem a grilem, a tak bude manipulace s těmito prvky snadnější.

Obklady ve velkém stylu

Pokládání velkoformátových obkladů a dlažeb je technicky velmi náročnou činností, vyžadující především precizní přípravu rovinatosti podkladu. Montáž také vyžaduje přesné vedení spár a vyrovnání výškových rozdílů mezi jednotlivými dlaždicemi. Obkladačské práce Brno jsou zárukou, že realizace zakázek většího či menšího rozsahu proběhne včas a v nejvyšší kvalitě.