Stavební materiál a interiérové doplňky od českých výrobců

Ozdobte si zahradu novou pergolou

Posted in Zahrada.

pergoly brno

Pergola slouží nejen jako opora popínavých květin, ale také jako zátiší k vytvoření pohodového posezení s rodinou a přáteli. Pergola je součástí domova. Bývá zasazena do přírody a zkrášluje celou zahradu. Jaké existují pergoly? A která je nejlepší pro vaši zahradu?

Pergola má mnoho tváří

Pergoly jsou vyrobené z přírodního materiálu, aby dokonale zapadly do prostředí zahrady. Pergola může být, ale nemusí, zastřešená, čímž poskytuje příjemný stín v horkých letních dnech. Pergola se může podobat svým vzhledem a konstrukcí altánku, zahradní besídce či zahradnímu domečku. Vše záleží pouze na vás, jak se rozhodnete, aby pergola vypadala.

Originalita je na prvním místě

Ať ozdobnou pergolu umístíte kamkoliv do zahrady, nebude ztrácet na své originalitě. S popínavými rostlinami či růžemi je toto stavení chloubou každé zahrady. Používá se nejen k zastřešení posezení, ale často představuje propojení zahrady s obydlím.

Nabízí se vám pergoly Thermont, které se pyšní svou rozmanitou nabídkou. Brněnské zahrady obohacené pergolami nenechají nikoho na pochybách. Celou atmosféru zastřeší přítomnost pestrobarevných květin.

Udělejte pro svou zahradu maximum a pořiďte si krásnou pergolu, která upoutá pozornost nejen vašich návštěv, ale i kolemjdoucích.