Stavební materiál a interiérové doplňky od českých výrobců

Skříňky do koupelny - jde to i levně!

Chystáte se zrovna nastěhovat do vašeho prvního vlastního bytu. Vybrali jste si perfektní místo v perfektním domě s perfektním rozmístěním místností. Ale problém - byt je nevybavený, Některý nábytek si samozřejmě můžete přestěhovat ještě z domu rodičů, ale u některého vybavení takovou možnost nemáte. Třeba skříně do koupelny. My vám ale poradíme, jak sehnat perfektní koupelnové skříňky snadno a levně.

koupelnová skříňka se zrcadlem

 Existují totiž takoví, kteří si s koupelnovým nábytkem neví rady a mnohdy raději zůstanou bez nábytku i několik let. Jaké jsou nejznámější výmluvy, kvůli kterým spousta koupelen mladých lidí zeje prázdnotou?

  • „Nemám peníze." 
  • „Obchod je daleko."
  • „Vždyť koupelnové skříňky jsou k ničemu."
  • „Stejně to jen zabírá místo."

A proto, abychom se těchto výmluv zbavili, jsme tento článek vytvořili. Každou výmluvu si pořádně rozebereme a vyvrátíme. A po přečtení se hned určitě dáte do nákupu.

Nemám peníze

Ale máte. Skříňky do koupelny rozhodně nejsou nic, kvůli čemu byste museli rok žít skoro o hladu. Stačí chvilička hledání a snadno najdete koupelnové skřínky, které nestojí ani tisícovku. Možná se teď ptáte, kde máte tak levné skříňky sehnat. A tím pomalu přejdeme k další výmluvě.

Obchod je daleko

Vážně? Máte internet. Obchod je všude, kde máte k internetu přístup. Na internetových obchodech snadno sežene levné a kvalitní koupelnové skříňky třeba při cestě domů. Stačí si objednat a skříňku budete mít za pár dní až u dveří.

Vždyť koupelnové skříňky jsou k ničemu

Ne, nejsou. Zapomínáte, že není skříňka jako skříňka. Asi máte v hlavě druh jako koupelnová skříňka pod umyvadlo. Ta skutečně plní jenom jeden úkol. Ale nezpomínejte na to, že existuje třeba i taková koupelnová skříňka se zrcadlem. Je to perfektní řešení pro každou koupelnu. Je umístěna v ideální výšce, můžete do ní schovat nezbytnosti jako zubní kartáčky nebo malovátka a navíc se na sebe můžete neustále dívat. 

Stejně to jen zabírá místo

Ano, zabírá. Ale zároveň spoustu místa ušetří. Věci, které by se musely položit na parapet nebo na okraj sprchového koutu můžete uložit do koupelnové skříňky. Nejen, že bude vaše koupelna mnohem lépe vypadat, ale ušetříte si spoustu práce s utíráním prachu. 

horní koupelnová skříňka

A teď už určitě čekáte, až vám řekneme, kde takové koupelnové skříňky koupíte. Už jsme zmínili internetový obchod. Co takhle Dona-shop.cz? Nabízí široký výběr koupelnových skříněk od těch pod umyvadlo, přes ty vysoké až po ty se zrcadlem.