Stavební materiál a interiérové doplňky od českých výrobců

JAK NAVODIT VÁNOČNÍ ATMOSFÉRU V PĚTI MINUTÁCH

Často mezi známými slýchávám, jak už Vánoce nejsou, co to bývalo. Jen samý stres, nervy, žádná dovolená a plno práce. Odpočiňte si na chvíli a navoďte si vánoční atmosféru během pěti minut.

warm-and-cozy-1975215 1920


OHEŇ V KRBU, SVÍČKY

Pokud máte krb, je ideální čas na to si v něm udělat mírný oheň a vychutnat si chvilku pro sebe pod teplou tekou či v pletených ponožkách od babičky za praskání v krbu. Jestliže krb nemáte, pro trochu vánoční atmosféry postačí i pár svíček. Na trhu jsou dokonce vonné svíčky ve spoustě vánočních variant, které k vám domů kouzlo Vánoc přinesou ještě rychleji. 

HORKÝ NÁPOJ

Je jedno, jestli máte rádi tradiční svařák, vánoční kakao a horkou čokoládu nebo obyčejný čaj s citronem. Když přidáte trochu hřebíčku nebo skořice, ucítíte Vánoce během pár vteřin.

VÁNOČNÍ PÍSNĚ

Rolničky, zvonky a jemné tóny nemusí znamenat jen koledy. Je spousta vánočních písní, ze kterých vás nerozbolí hlava a přitom vám ihned připomenou, jak krásné období v roce Vánoce vlastně jsou. Pokud se vám nechce hledat, můžete se podívat například zde: Nejlepší vánoční písně zdarma k poslechu.

MANDARINKY

Netuším, čím to je, ale spoustě lidí se s vůní mandarinek vybaví i vzpomínky na Mikuláše a čas Vánoc. Zkuste to, třeba o tom ani nevíte a je to také váš případ. Jednodušší to už snad ani být nemůže.