Stavební materiál a interiérové doplňky od českých výrobců

Zábradlí nerez – jeden z prvků moderního domu

Výroba z nerezu

Není-li schodiště v domě z obou stran vymezeno stěnami, jeho nenahraditelnou součástí je zábradlí zabraňující případnému spadnutí. Zábradlí plní nejen praktickou, ale také estetickou funkci. Velké oblíbenosti se těší nerezové zábradlí. Jaké jsou jeho výhody? A v kompetenci jaké společnosti je výroba z nerezu? Na to se podíváme v dnešním článku.

V současné době představuje výroba z nerezu jednu z nejžádanějších služeb v této oblasti. Důvodů je hned několik. Nerez spadá mezi moderní materiály, které mají své místo v moderních domech a bytech. Zábradlí nerez je vhodnou volbou nejen do interiéru, ale i exteriéru. Konstrukce je vyrobena z kvalitní oceli, jež je odolná vůči poškození. Pokud je provedena kvalitní montáž, zábradlí se neprolomí, pokud se o něj opřete. A to je velmi důležité. Kromě toho vás zaujme i vzhled zábradlí nerez, a tak se může stát pěkným doplňkem schodiště.

Nerezové zábradlí je možné nainstalovat k jakémukoliv schodišti. Dokonce nachází uplatnění i u schodišť s atypickými rozměry a tvary.

Možnosti výplně zábradlí

Ale výroba z nerezu nezahrnuje jen strohou výrobu zábradlí nerez. Tato služba zahrnuje řadu dalších činností. Pokud bychom měli zůstat u samotného zábradlí, je možné ho doplnit o výplň – skleněnou, lankovou a prutovou. Skleněná výplň je provedena tvrzeným sklem, které je vhodné použít i venku. Lanková výplň nachází naopak uplatnění v interiérech. A moderní variantou je prutová výplň, která se dá navíc kombinovat se sklem.

Kdo nabízí zábradlí nerez?

Jednou ze společností, která nabízí výrobu zábradlí nerez, je společnost NEREZ TALAŠ s.r.o., která se pyšní několikaletou praxí. Výroba z nerezu je stěžejní službou této firmy a je svěřena do rukou profesionálů. Nabízí svým klientům kvalitní řešení za příznivé ceny.